سؤالات متداول
اعتماد به پایگاه
عدم تائید دیدگاه
عدم پخش ویدئو
سؤال اختصاصی من
محتوای اصلی پایگاه
تأمین هزینه‌های پایگاه
تکنولوژی وبسایت پایگاه
ترافیک، پهنای باند و دانلود
محدودیّت در دانلود فایل‌ها
درخواست‌های عمومی کاربران
تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران
کیفیّت فایل‌های صوتی و تصویری
نرم افزار تخصّصی نجم (ویژه‌ی اندروید)
اعتماد به پایگاه

پایگاه قرآنی نجوا محیطی کاملًا امن و مطمئن را برای کابران خود فراهم نموده است و بدین منظور تمامی تلاش و کوشش خود را در ارائه‌ی هر چه بهتر و بیش‌تر خدمات قرآنی به کار خواهد گرفت.

عدم تائید دیدگاه

نقض حتّی یکی از قوانین ثبت دیدگاه موجب عدم تائید دیدگاه خواهد شد.

عدم پخش ویدئو

در صورت عدم پخش ویدئو همان صفحه را دوباره بازخوانی (Refresh) نمائید، یا کلید F5 را فشار دهید، تا کش مرورگر خالی شود، در صورت عدم حلّ مشکل به واحد پشتیبانی اطّلاع دهید.

سؤال اختصاصی من

واحد پشتیبانی سریع و قدرتمند پایگاه قرآنی نجوا در خدمت کاربران گرامی است و می‌توانید از این طریق با بخش‌های مختلف سایت به سهولت در ارتباط بوده و مسائل و مطالب خود را مطرح نموده و در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت نمائید.

محتوای اصلی پایگاه

پایه و اساس پایگاه قرآنی نجوا مبتنی بر پخش آنلاین و دانلود مستقیم هزاران فایل صوتی، تصویری، متنی و اپلیکیشن با کیفیّت بالا در موضوعات کاملًا دسته بندی شده پیرامون قرآن کریم به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

تأمین هزینه‌های پایگاه

با عنایات خداوند متعال و همچنین چهارده معصوم(ع) پایگاه قرآنی نجوا وابسته به هیچ سازمان و یا نهاد عمومی و خصوصی نبوده و بخش اصلی هزینه‌های وبسایت از طریق حمایت مالی مردمی و عموم کاربران گرامی صورت می‌گیرد.

تکنولوژی وبسایت پایگاه

پایگاه قرآنی نجوا به عنوان مرجع تخصّصی قرآن کریم در کشور جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد، تا وبسایت خود را با آخرین تکنولوژی روز جهان یعنی هارد NVMe با سرعت ۵ برابر هارد SSD و منابع اختصاصی و به صورت ۱۰۰% رسپانسیو (نمایش استاندارد در موبایل، تبلت، لپ تاپ و PC) برای عموم کاربران گرامی ارائه دهد.

ترافیک، پهنای باند و دانلود

ترافیک، پهنای باند، سرعت و حجم دانلود در پایگاه قرآنی نجوا برای تمامی کاربران به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

محدودیّت در دانلود فایل‌ها

بنابر سیاست‌های اعمال شده توسّط پایگاه قرآنی نجوا در راستای حمایت از حقوق کاربران گرامی، هیچ گونه محدودیّتی در تعداد دانلود در روز و همچنین پخش آنلاین وجود نداشته و به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

درخواست‌های عمومی کاربران

در صورتی که درخواست صوت، ویدئو، متن و اپلیکیشن خاصّی را دارید، می‌توانید، مشخصّات و جزئیّات دقیق درخواست خود را از طریق این قسمت به ما ارسال نمائید، تا در صورت امکان و صلاحدید در اختیار عموم کاربران گرامی قرار گیرد.

تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران

پایگاه قرآنی نجوا دارای سرورهای قدرتمند مخصوص پخش آنلاین و دانلود مستقیم با بالاترین سرعت ممکن در داخل کشور است، لذا تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران – از سوی شرکت ارائه دهنده‌ی اینترنت – با ۵۰% (و در برخی شرکت‌ها با ۷۵% تخفیف) به صورت نیم بهاء محاسبه می‌شود.

کیفیّت فایل‌های صوتی و تصویری

فایل‌های صوتی، تصویری، متنی و اپلیکیشن با کیفیّت پائین در سرورهای اختصاصی پایگاه قرآنی نجوا جائی ندارند! چرا که معتقدیم، کاربران ما جزء بهترین‌ها هستند، پس شایسته‌ی بهترین‌ها می‌باشند، فلذا تمامی فایل‌های صوتی با کیفیّت ۱۲۸ بیت ریت و فایل‌های تصویری با کیفیّت HD بر روی سرورها قرار گرفته‌اند، مگر در مواردی که امکان فراهم نمودن فایل با کیفیّت بالا مقدور نباشد.

نرم افزار تخصّصی نجم (ویژه‌ی اندروید)

نرم افزار نجم (آموزش تخصّصی صوت و لحن قرآن کریم) کاری دیگر از پایگاه قرآنی نجوا بوده و با کیفیّت عالی در مارکت کافه بازار ارائه شده است، همچنین، تمامی سود حاصل از فروش محصول مذکور صرف امورات پایگاه قرآنی نجوا می‌گردد، به عبارتی دیگر، کاربر با خرید این نرم افزار علاوه بر بهره‌مندی از امکانات آن، به نوعی در توسعه‌ی فرهنگ قرآنی نیز سهیم خواهد بود.

فهرست