سؤالات متداول پایگاه قرآنی نجوا
عدم تائید دیدگاه
عدم پخش آنلاین
محتوای اصلی پایگاه
تأمین هزینه‌های پایگاه
تکنولوژی وبسایت پایگاه
ترافیک، پهنای باند و دانلود
محدودیّت در دانلود فایل‌ها
درخواست‌های عمومی کاربران
تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران
کیفیّت فایل‌های صوتی و تصویری
نرم افزار تخصّصی نجم (ویژه‌ی اندروید)
عدم تائید دیدگاه

نقض حتّی یکی از قوانین ثبت دیدگاه موجب عدم تائید دیدگاه خواهد شد.

عدم پخش آنلاین

در صورت عدم پخش آنلاین همان صفحه را دوباره بازخوانی (Refresh) نمائید، یا کلید F5 را فشار دهید، تا کش مرورگر خالی شود، در صورت حلّ نشدن مشکل، از طریق بخش پشتیبانی ما را در راستای رفع مشکل مذکور با قید توضیحات ضروری مطّلع نمائید.

محتوای اصلی پایگاه

پایه و اساس پایگاه قرآنی نجوا مبتنی بر پخش آنلاین و دانلود مستقیم هزاران فایل در ۴ بخش صوت، ویدئو، کتاب و اپلیکیشن با کیفیّت بالا در موضوعات دسته بندی شده پیرامون قرآن کریم به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

تأمین هزینه‌های پایگاه

با عنایات خداوند متعال و همچنین چهارده معصوم(ع) پایگاه قرآنی نجوا وابسته به هیچ سازمان و یا نهاد عمومی و خصوصی نبوده و بخش اصلی هزینه‌های وبسایت از طریق حمایت مالی مردمی و عموم کاربران گرامی صورت می‌گیرد.

تکنولوژی وبسایت پایگاه

پایگاه قرآنی نجوا به عنوان مرجع تخصّصی قرآن کریم در کشور جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد، تا وبسایت خود را با آخرین تکنولوژی روز جهان یعنی هارد NVMe با سرعت ۵ برابر هارد SSD و منابع اختصاصی و به صورت ۱۰۰% ریسپانسیو (نمایش استاندارد در موبایل، تبلت، لپ تاپ و دسکتاپ) برای عموم کاربران گرامی ارائه دهد.

ترافیک، پهنای باند و دانلود

ترافیک، پهنای باند، سرعت و حجم دانلود در پایگاه قرآنی نجوا برای تمامی کاربران به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

محدودیّت در دانلود فایل‌ها

بنابر سیاست‌های اعمال شده توسّط پایگاه قرآنی نجوا در راستای حمایت از حقوق کاربران گرامی، هیچ گونه محدودیّتی در تعداد دانلود در روز و همچنین پخش آنلاین وجود نداشته و به صورت کاملًا نامحدود و ۱۰۰% رایگان می‌باشد.

درخواست‌های عمومی کاربران

در صورتی که درخواست صوت، ویدئو، کتاب و اپلیکیشن خاصّی را دارید، می‌توانید، مشخصّات و جزئیّات دقیق درخواست خود را از طریق این قسمت به ما ارسال نمائید، تا در صورت امکان در اختیار عموم کاربران گرامی قرار گیرد.

تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران

پایگاه قرآنی نجوا دارای سرورهای قدرتمند مخصوص پخش آنلاین و دانلود مستقیم با بالاترین سرعت ممکن در داخل کشور جمهوری اسلامی ایران است، لذا تعرفه‌ی اینترنت مصرفی کاربران از سوی شرکت ارائه دهنده‌ی اینترنت با ۵۰% تخفیف (به صورت نیم بهاء) و در برخی موارد نیز با ۷۵% تخفیف محاسبه می‌شود.

کیفیّت فایل‌های صوتی و تصویری

فایل‌های صوت، ویدئو، کتاب و اپلیکیشن با کیفیّت پائین در سرورهای اختصاصی پایگاه قرآنی نجوا جائی ندارند! چرا که معتقدیم، کاربران ما جزء بهترین‌ها هستند، پس شایسته‌ی بهترین‌ها می‌باشند، فلذا فایل‌های صوتی با کیفیّت حداقلّ ۶۴ بیت ریت و حداکثر ۱۲۸ بیت ریت و فایل‌های تصویری با کیفیّت HD و به صورت فول اسکرین (تمام صفحه) بر روی سرورها قرار گرفته‌اند، مگر در مواردی که امکان فراهم نمودن فایل با کیفیّت بالا مقدور نباشد، که در این صورت نیز فقط فایل‌های با کیفیّت مطلوب و قابل قبول ارائه خواهد شد و از ارائه‌ی فایل‌های با کیفیّت نامطلوب و یا بی کیفیّت معذوریم.

نرم افزار تخصّصی نجم (ویژه‌ی اندروید)

نرم افزار نجم (آموزش تخصّصی صوت و لحن قرآن کریم) کاری دیگر از پایگاه قرآنی نجوا بوده و با کیفیّت عالی در مارکت کافه بازار و هکذا پایگاه قرآنی نجوا (با ۵۰% تخفیف) ارائه شده است، همچنین، تمامی سود حاصل از فروش محصول مذکور صرف امورات پایگاه قرآنی نجوا می‌گردد، به عبارتی دیگر، کاربر با خرید این نرم افزار علاوه بر بهره‌مندی از امکانات آن، به نوعی در توسعه‌ی فرهنگ قرآنی نیز سهیم خواهد بود.

فهرست