راهنمای دانلود

کاربر گرامی!
جهت استفاده‌ی هر چه بهتر و بیش‌تر از خدمات پخش آنلاین و دانلود با لینک مستقیم تمامی فایل‌های پایگاه قرآنی نجوا خواهشمندیم، مطالب زیر را مطالعه فرمائید.

تمامی سرورهای اختصاصی و قدرتمند پایگاه قرآنی نجوا مجهّز به گواهینامه‌ی معتبر SSL یا همان Socket Secure Layer هستند.

همواره توصیه می‌شود، جهت تأمین امنیّت و همچنین داشتن سرعت بالا، از مرورگرهائی همچون: گوگل کروم (Google Chrome)، فایر فاکس (Fire Fox) و اُپرا (Opera) استفاده نموده و به صورت مرتّب آن‌ها را به روز رسانی نمائید.

 در صورتی که بر روی سیستم عامل خود نرم افزار مدیریّت دانلود ندارید، قبل از دانلود هر گونه فایلی، یک نرم افزار مدیریّت دانلود، مانند: Flash Get – IDM – Orbit Downloader و … نصب نمائید.

برای دانلود هر فایل مشتمل بر صوت، ویدئو، متن و اپلیکیشن کافی است، بر روی دکمه‌ی «دانلود» کلیک نمائید، تا فایل مورد نظر به صورت خودکار و کاملًا مستقیم دانلود شود.

 صفحه‌ی دانلود مستقیم ممکن است، متناسب با مرورگر سیستم عامل کاربر؛ متغیّر و متفاوت باشد.

جهت جلوگیری از ایجاد هزینه‌های غیر متعارف، قبل از دانلود هر گونه فایل به حجم فایل دانلودی توجّه نمائید.

 جهت دانلود یکجای فایل‌‌ها، ابتدا تمامی لینک‌های دانلود را انتخاب کرده و وارد دانلود منیجر نموده و سپس اقدام به دانلود نمائید.

 هیچ یک از فایل‌های بخش صوتی و بخش تصویری برای دانلود زیپ و فشرده سازی نشده‌اند، فلذا تمامی فایل‌های مذکور بعد از دانلود بدون هیچ گونه پیش نیازی قابل استفاده هستند و لکن تمامی فایل‌های بخش متنی و بخش اپلیکیشن برای دانلود به صورت کاملًا استاندارد زیپ و فشرده سازی شده‌اند، فلذا تمامی فایل‌های مذکور بعد از دانلود نیازمند فرآیند اکسترکت (استخراج) هستند.

 هیچ یک از فایل‌های دانلودی بعد از فرآیند دانلود نیازی به پسورد و رمز عبور ندارند.

اپلیکیشن‌های اندرویدی به صورت فایل دانلودی بوده و کاربران گرامی به راحتی می‌توانند، آن‌ها را دانلود نموده و از تمامی به روز رسانی‌های بعدی و همچنین پشتیبانی سریع و قدرتمند پایگاه قرآنی نجوا به صورت کاملًا نامحدود و رایگان برخوردار شوند.

هدف پایگاه قرآنی نجوا فراهم ساختن بهترین محیط آنلاین با بالاترین کیفیّت و گرافیک ممکن می‌باشد، از این که با ما همراه هستید، صمیمانه از شما سپاسگزاریم!

فهرست