راهنمای دانلود

همواره توصیه می‌شود، جهت بهره‌مندی از پخش آنلاین، دانلود با لینک مستقیم، تأمین امنیّت و همچنین داشتن سرعت بالا از مرورگرهائی همچون: گوگل کروم (Google Chrome)، فایر فاکس (Fire Fox) و اُپرا (Opera) استفاده نموده و به صورت مرتّب آن‌ها را به روز رسانی نمائید.

در صورتی که بر روی سیستم عامل خود نرم افزار مدیریّت دانلود ندارید، قبل از دانلود هر گونه فایلی، یک نرم افزار مدیریّت دانلود، مانند: Flash Get – IDM – Orbit Downloader و … نصب نمائید.

برای دانلود هر فایل کافی است، بر روی دکمه‌ی «دانلود با لینک مستقیم» کلیک نمائید، تا فایل مورد نظر به صورت خودکار و کاملًا مستقیم دانلود شود.

صفحه‌ی دانلود مستقیم ممکن است، متناسب با مرورگر سیستم عامل کاربر؛ متغیّر و متفاوت باشد.

جهت جلوگیری از ایجاد هزینه‌های غیر متعارف، قبل از دانلود هر گونه فایل به حجم فایل دانلودی در قسمت «مشخصّات» واقع در بخش «معرّفی اجمالی» هر پُست توجّه نمائید.

جهت دانلود یکجای فایل‌‌ها ابتدا تمامی لینک‌های دانلود را انتخاب کرده و وارد دانلود منیجر نموده و سپس اقدام به دانلود نمائید.

هیچ یک از فایل‌های بخش صوت و ویدئو برای دانلود زیپ نشده‌اند، فلذا تمامی فایل‌ها بعد از دانلود بدون هیچ پیش نیازی قابل استفاده هستند، امّا تمامی فایل‌های بخش کتاب برای دانلود به صورت کاملًا استاندارد زیپ شده‌اند، فلذا تمامی فایل‌ها بعد از دانلود نیازمند فرآیند اکسترکت (استخراج) هستند.

هیچ یک از فایل‌های دانلودی بعد از فرآیند دانلود نیازی به رمز عبور ندارند.

هدف پایگاه قرآنی نجوا فراهم ساختن بهترین محیط پخش آنلاین و دانلود با لینک مستقیم با بالاترین کیفیّت و گرافیک ممکن می‌باشد، از این که با ما همراه هستید، صمیمانه از شما سپاسگزاریم.

فهرست